KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13693263

nr 1369 3263

Johan Kindborg

(1861-1907), Sverige

Blandteknik, Signerad. Motivet: 13x30 cm

Johan Kindborg, född 1861 i Stockholm, död 1907, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 december 2020
kl 20:43:10

18/12 05:42:46 1      Vinnande bud
18/12 05:43:23 1      justering av budtak

Johan Kindborg

Läs mer om Johan Kindborg